Laden Evenementen

« Alle Evenementen

Met Andere Woorden feministische leesavond

mei 8 @ 18:00 - 20:00

Hou je van lezen, maar vind je er niet altijd de tijd voor? Duik je graag in een literaire tekst, en wil je je gedachten daar over graag delen en bespreken met anderen? Dan zijn de leesavonden van Met Andere Woorden misschien iets voor jou. In april en mei zijn er tweewekelijkse leesgroepen waarbij feministische literatuur centraal staat. Een gastcurator selecteert literaire fragmenten en begeleidt het gesprek. Je hoeft niks voor te bereiden, kom gewoon langs. Wij zorgen voor een hapje en een drankje.

o vrijdag 10 april met Nadia Bouras
o vrijdag 24 april met Warda El-Kaddouri
o vrijdag 8 mei met Aleksandra Hrkic

18u inloop met hapje en drankje
18u30 start programma
20u einde programma

Met Andere Woorden (MAW) is een leesgroep in Amsterdam, opgericht door literatuurwetenschapper en postdoctoraal onderzoeker Warda El-Kaddouri. Leesgroepen zijn een ideale manier om een community te bouwen van buurtbewoners die hun liefde voor literatuur willen delen.

Sinds 2022 organiseert MAW leesavonden rond feministische literatuur (in het bijzonder poëzie), waarin kunst en maatschappelijke thema’s samenkomen. We organiseren twee edities per jaar: een in het voorjaar en een in het najaar. Elke editie bestaat uit drie vrijdagavonden op tweewekelijkse basis. Deelnemers kunnen zich per avond aanmelden.

Gegevens

Datum:
mei 8
Tijd:
18:00 - 20:00
Site:
https://www.instagram.com/metanderewoordenamsterdam/

Locatie

Podieum
Abraham Staalmanplein 12
amsterdam, 1066 AE Amsterdam
+ Google Maps